top of page

co nabízím

Váš prostor by měl vyprávět příběh o tom, kým jste a kolekcí toho, co milujete.

Navrhuji interiéry, vytvářím fotorealistické vizualizace.

 

Vždy zohledňuji osobnost klienta. Jeho představám, přáním a požadavkům naslouchám pozorně.  

 

Pří práci uvažuji celistvě a nezapomínám na často opomíjené detaily.

 

Vnímám esenci řešeného prostoru. 

 Budu se těšit na spolupráci s Vámi. 

Ikona správné načasování

SPRÁVNÉ NAČASOVÁNÍ

Ať už se jedná o rekonstrukci stávajícího či novostavbu platí zde pravidlo, čím dříve si přizvete odborníka, tím lépe.

U novostaveb nejlépe

před dokončením projektové dokumentace. Správným 

načasováním se totiž dá předejít nadbytečným stavebním úpravám, to znamená cenovému navýšení. Pokud jste to ale nestihli, nezoufejte, spolu to jistě nějak zvládneme. 

Ikona prostorové řešení

PROSTOROVÉ ŘEŠENÍ

Jako reakci na prvotní setkání vytvářím první návrh - dispoziční řešení a objemovou studii. Toto je prezentováno pomocí 2D plánů a 3D skicovaných vizualizací. Všechny kroky s Vámi pečlivě proberu a prvotní návrh přetváříme k Vaší plné spokojenosti dohromady. Poté vytvořím barevný a materiálový koncept, díky kterému si přiblížíme, jak by Váš budoucí domov mohl vypadat. Tyto "conceptboards" ukazují právě te kreativní aspekt bytového návrhářství. 

Ikona honorář

HONORÁŘ

Každá zakázka je individuální, proto Vám cenovou nabídku zasílám až po prvním osobním setkání, kdy mi sdělíte Vaše představy a požadavky.

I přes možná cenová navýšení během projektu se výška honoráře designéra nemění.

Ikona vizualizace

VIZUALIZACE

 

K dokonalému znázornění Vašeho budoucího domova Vám také zhotovím fotorealistické vizualizace. ​Ve chvíli, kdy je vše odsouhlaseno vytvářím spolu s mými projektanty projektovou dokumentaci pro jednotlivé řemeslníky a dodavatele - rozvody elektřiny, umístění svítidel, rozvody vody, topení a plynu, výkresová dokumentace pro truhláře, bourací a stavební práce atd.. 

Ikona konzultace

KONZULTACE

 

Naši spolupráci započneme společným setkáním buď na místě stavby nebo nad projekotvou dokumentací. Navzájem se poznáme, řekneme si co vše je potřeba udělat, prozradíte mi,  jaké máte představy, přání, priority, ale i jaké mohou být Vaše limity. Ve chvíli, kdy je vše vyřčeno se začíná pracovat na prvotním projektu. 

Ikona realizace

 

REALIZACE

 

Nejkrásnější, avšak nejnáročnější částí naší spolupráce je realizace návrhu.

I ten nejkrásnější návrh je nepoužitelný, když se nezdaří jeho zrealizování. HEARTWORK s.r.o. se proto stará o veškerou organizaci a komunikaci s jednotlivými dodavateli. Spolupracuji s řadou zkušených a důvěryhodných řemeslníků a dodavatelů, díky nímž je realizace bezproblémová. 

 

HEARTWORK s.r.o. pomáhá uskutečnit Vaše sny jak v malém, ta i velkém měřítku. Ať už si přejete zrekonstruovat pouze jednu místnost nebo navrhnout celý dům, je nám velkou ctí být součástí této velké změny. Spolu s Vámi vytvoříme to nejlepší možné řešení a přesvědčíme Vás o tom, že rekonstrukce a zařizování bytu či domu může být i zábava

Nezávisle na tom, jaký styl preferujete a jak vysoký je váš budget, HEARTWORK s.r.o. pracuje spolehlivě, s ohledem na čas i finance. 

bottom of page